Sporty Walki w Drawsku. Zapraszamy na treningi!

Najnowsze Sport Wydarzenia

Drawsko.  3.02 na sali sportowej w Drawsku odbył się pierwszy trening kickboxingu przy współudziale zawodników z Klubu Sporty Walki Piła.

Treningi tak naprawdę rozpoczęły się w październiku 2019 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Drawskim Młynie a od wczoraj przy wsparciu Wójta Gminy Drawsko Bartosza Niezborały, mogliśmy się przenieść na większą halę do Drawska. Na chwilę obecną prowadzona jest sekcja dla dorosłych a po feriach zamierzamy ruszyć z naborem dzieci i młodzieży od 10 roku życia – mówi Przemysław Leniec, trener.

Wczoraj na pierwszym drawskim treningu pojawili się zawodnicy z Klubu Sporty Walki Piła, bardziej doświadczeni koledzy mogli przekazać swoją wiedzę i umiejętności początkującym osobom.

Warto wspomnieć że w grudniu ubiegłego roku, zawodnik z sekcji Drawska Marek Świnoga zadebiutował na turnieju Młodych Wojowników w Obrowie, gdzie zajął 3 miejsce w kategorii kadet starszy -47 kg – dodaje Przemysław Leniec.

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i środę na godz 18:00 na sali sportowej w Drawsku. Serdecznie zapraszamy do udziału! 

Red.