SPOŻYWAŁ ALKOHOL W PARKU, SKOŃCZYŁ Z ZARZUTAMI ZA POSIADANIE MARIHUANY

Czarnków Najnowsze Regiony Wydarzenia

Ujawnieniem blisko 24 gramów marihuany i zatrzymaniem jej właściciela zakończył się patrol krzyskich policjantów w Parku Staszica. Funkcjonariusze zainteresowali się mężczyzną, który pomimo zakazu spożywania alkohol raczył się tą substancją. Popełnione wykroczenie było jego najmniejszym zmartwieniem. 30-latek trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie narkotyków.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. podczas pełnionej służby zwrócili uwagę na mężczyznę, który w Parku Staszica spożywał alkohol. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec 30-latka w związku z popełnionym wykroczeniem. Jednak jego nerwowe zachowanie i próba odsunięcia od siebie plecaka nie umknęło uwadze stróżów prawa. Jak się okazało mężczyzna miał w środku woreczki z zawartością suszu. Przyznał, że jest to marihuana, a badanie testerem narkotykowym potwierdziło jego słowa.

W sumie policjanci zabezpieczyli około 24 gramów środka odurzającego. 30-latek prosto z parku trafił do celi policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się do stawianego zarzutu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Karolina Górzna-Kustra