Trzcianka w blasku medali!

Najnowsze Sport Trzcianka Wydarzenia
To był wyjątkowy weekend dla trzcianeckich sportowców! Arleta Flisikowska została Mistrzynią Świata! 8 maja w Antalyi (Turcja) zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Świata, w których Polskę, w turnieju kobiecym reprezentowały: Katarzyna Stańczuk, Natalia Sadowska i właśnie Arleta Flisikowska.
Polki zdobyły złoty medal w grze szybkiej, brązowy w grze klasycznej i kolejny brąz w grze błyskawicznej.
Kajakarki UKS Copal zdobyły łącznie 5 medali w Otwartych Regatach im. Wojciecha Skrzypczyńskiego w Poznaniu oraz w Otwartych Regatach im. Piotra Głażewskiego w Gorzowie Wlkp. Poznań (Malta): Julia Piasecka – złoty medal w kategorii młodziczek.
Magda Nalewajek i Nela Roguska – srebrny medal w kategorii dzieci dziewcząt. Gorzów Wlkp.: Julia Piasecka – złoty medal na jedynce. Julia Piasecka i Karolina Zapała – brązowy medal na dwójce w kategorii juniorek młodszych. Magda Nalewajek i Nela Roguska – brązowy medal w kategorii dzieci dziewcząt.
Aż 5 złotych medali i 1 brązowy przywieźli zawodnicy Klubu Olimpijczyk Trzcianka z XII Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Rybniku. Danuta Czechowicz, Dorota Masłowska, Katarzyna Masłowska oraz Jakub Kubilus startowali w bocce, w grach pojedynczych i deblowych.
Wszystkim naszym sportowcom gratulujemy serdecznie! Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Zdjęcia: Jacek Pawlicki (warcaby.pl), Marek Kordek, Przemysław Przybylski.
Urząd Miejski Trzcianki
Referat Promocji, Kultury i Sportu.