W Chodzieży naleziono 5 ciał, w tym kilkumiesięczne niemowlę

Chodzież Najnowsze Regiony Wydarzenia
CHODZIEŻ. W poniedziałek wieczorem, w Chodzieży przy ulicy Podgórnej policjanci odkryli w jednym z domów ciała pięciu osób, w tym kilkumiesięczne  niemowlę.
Policję o pomoc poprosiły osoby, które nie mogły skontaktować się z domownikami. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, ujawnili na parterze domu zwłoki mężczyzny (41 lat), jego żony (38 lat) z ustami zaklejonymi taśmą i związanymi nogami oraz leżące w łóżku i przykryte kołdrą ciało 4-miesiecznego niemowlęcia. Wszystkie osoby miały rany szyi. W pobliżu zwłok leżał nóż. Ponadto na piętrze budynku ujawniono zwłoki mężczyzny (73 lata) i jego żony (72 lata) – również z ranami szyi. Na zapleczu domu ujawniono otwarte drzwi.
– Po godzinie 20 wpłynęła informacja o znalezieniu w budynku jednorodzinnym dwóch ciał. Skierowani na miejsce policjanci w tymże budynku odkryli kolejne trzy ciała – powiedziała aspirant Karolina Smardz-Dymek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.
Z uwagi na dobro śledztwa policja na tym etapie postępowania nie udziela więcej informacji. Na miejscu zdarzenia pracują śledczy i prokurator. Trwa zabezpieczenie dowodów. Na razie zakładane są wszystkie możliwe scenariusze.
Red.