Zaginął Dawid Smętek z gminy Łobżenica

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą poszukiwania 34-letniego mieszkańca gminy Łobżenica, który wyjechał za granicę do pracy, a kilka tygodni później miał wrócić pociągiem do Polski. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje związane z miejscem przebywania mężczyzny proszone są o kontakt.

Policjanci zajmują się zaginięciem Dawida Smętek, 34-letniego mieszkańca gminy Łobżenica, który 26 września bieżącego roku wyjechał do Niemiec i kilka tygodni później miał wrócić pociągiem do Polski. Do chwili obecnej nie nawiązał on żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 178 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego, włosy blond. Cechy charakterystyczne mężczyzny to duża skolioza w okolicy prawej łopatki, braki w górnym, przednim uzębieniu oraz widoczne bielactwo, szczególnie na dłoniach i nogach.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą posiadać informacje na temat jego aktualnego miejsca przebywania proszone są o kontakt z Posterunkiem Policji w Łobżenicy pod nr telefonu 47 77 418 70 lub oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pile pod nr 47 77 415 60.

St. sierż. Wojciech Zeszot

KPP Piła