Konkurs “Wielkopolska warta Powstania”

Najnowsze

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w II edycji konkursu „Wielkopolska warta Powstania”. W związku z tym, że w roku 2022 nasza działalność ukierunkowana była na potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami (realizowaliśmy m.in. projekt „Historia ukryta w dotyku i dźwięku”), tegoroczna odsłona konkursu skierowana jest do uczniów klas IV – VIII z niepełnosprawnością intelektualną.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu medalu dla Powstańca Wielkopolskiego. Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną (np. farby plakatowe, akwarele, kredki, pastele, wydzieranka, kolaż, plastelina, glina itp.). Forma pracy dowolna (przestrzenna, płaska). Praca nie powinna przekraczać wymiarów 21x21x21 cm.

Prace można dostarczać do 31 stycznia 2023 roku pocztą tradycyjną lub osobiście do Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości, 61 – 777 Poznań, ul. Woźna 12, sekretariat II piętro od wtorku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony:                    https://www.pila.pl/aktualnosci/konkurs-wielkopolska-warta-powstania.html

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod numerem tel. +48 691 266 779 oraz mailowo edukacja@wmn.poznan.pl

Patronat honorowy: Wielkopolski Kurator Oświaty

Partnerami konkursu są: Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Prezydent Miasta Piły.

pila.pl