Mundurowi Mikołaje z wizytą w szpitalu

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z seniorkami z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych odwiedzili dzisiaj dzieci przebywające w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. A ta wizyta miała związek z mikołajkami.

Dzieci otrzymały od mundurowych oraz seniorów elementy odblaskowe, laurki z wizerunkiem Świętego Mikołaja przygotowane przez dzieci policjantów z pilskiej komendy, słodkości, a także specjalnie przygotowane przez seniorki piękne mikołajkowe buciki.

Policjanci rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, ale przede wszystkim dyskusja skupiła się wokół mikołajek. Jak się okazało, wszystkie dzieci napisały już list do Mikołaja i oczekują na wymarzone prezenty.

-Mamy nadzieję, że czas spędzony z funkcjonariuszami pilskiej komendy oraz seniorkami, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas wizyty na ich twarzach bardzo często można było zauważyć uśmiech, co dla nas mundurowych było   największą nagrodą – mówi podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

 

 

Pilscy mundurowi oraz seniorki odwiedzili dzieci przebywające na oddziale pediatrii dzieci starszych i młodszych, laryngologii oraz chirurgii dziecięcej.

-Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Wszystkim małym  pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile życzymy dużo zdrowia i wymarzonych prezentów od Mikołaja – dodaje podkomisarz Kowalska.

 

 

(Red.)
Źródło: KPP Piła