PILSKI „MECHANIK” BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAŁ Z SAF-HOLLAND POLSKA

Biznes Edukacja Najnowsze Piła Wydarzenia

W przededniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Starostwie Powiatowym w Pile podpisano porozumienie o współpracy Zespołu Szkół Technicznych w Pile z przedsiębiorstwem SAF-HOLLAND Polska Sp. z o.o. mającym swoją siedzibę przy ul. Wawelskiej w Pile.  

Porozumienie przy kontrasygnacie Eligiusza Komarowskiego, Starosty Pilskiego podpisali: Daria Szostak – Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Pile i Piotr Bogdański, Dyrektor Zarządzający w SAF-HOLLAND Polska Sp. z o.o.
– Nieustająco poprawiamy jakość kształcenia uczniów naszych szkół. Przedsiębiorstwo, z którym podpisaliśmy porozumienie to profesjonalny  i doświadczony partner. Od lat działa w branży motoryzacyjnej. Porozumienie umożliwi uczniom m.in. kształcenie praktyczne na wysokim poziomie. Będą oni odbywać praktyki zawodowe na terenie przedsiębiorstwa. Firma zorganizuje także szkolenia specjalistyczne dla uczniów prowadzone przez pracowników firmy – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

SAF-HOLLAND Polska Sp. z o.o. obejmie także patronatem wybraną klasę technikum pojazdów samochodowych, a dla najlepszego ucznia technikum samochodowego ufunduje stypendium.
Firma SAF-HOLLAND od lat działa na rynku międzynarodowym i polskim. W Pile ma swoją siedzibę od 2013 r. Dostarcza produkty dla firm produkujących pojazdy oraz części zamienne, zajmuje się także działalnością serwisową i szkoleniową.

Starostwo Powiatowe w Pile