Remont sali

Inwestycje Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

Zakończył się drugi etap modernizacji sali wiejskiej w Białej. Dzięki wykonanemu remontowi jeszcze bardziej zwiększy się aktywność mieszkańców wsi.

Zakres wykonanych prac obejmował: stworzenie nowego sanitariatu z przedsionkiem dla osób z niepełnosprawnościami, instalację ciepłej i zimnej wody z podgrzewaczami przepływowymi, elektrycznymi przy umywalkach, przystosowanie budynku do obowiązujących przepisów PPOŻ (nowe drzwi wejściowe otwierane na zewnątrz, wykonanie dodatkowych drzwi ewakuacyjnych), wymianę okien zewnętrznych,  renowację i odnowienie belek sufitowych, wykonanie prac malarskich.

Ponadto, w pierwszym etapie modernizacji sali, w ramach Budżetu Obywatelskiego wykonano wymianę pieca CO z kotłownią na pellet, co kosztowało 110 tys. zł.

Na kolejne etapy remontu budowy sali wiejskiej w Białej zaplanowano wykonanie: renowację powierzchni tarasu wraz z zagospodarowaniem terenu, ocieplenie ścian zewnętrznych budynku, stworzenie podjazdu dla osób niepełnosprawnych i wykonanie balustrady tarasowej.

Miasto i Gmina Trzcianka